Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis1870
mod_vvisit_counterWczoraj437
mod_vvisit_counterW tygodniu3137
mod_vvisit_counterW miesiacu15369

Twoje IP: 3.230.154.90
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

Pewnej jesiennej soboty, o godzinie 11.00, na podwórku Jasna Malczewskiego Wesoła, zaczęło robić się gwarnie, jak nigdy dotąd. Było nas łącznie 18 osób (15 dorosłych i 3 dzieci)!

Cała akcja została przeprowadzona dzięki GZNK w Gdańsku, Radzie Dzielnicy Siedlce oraz ZUT w Gdańsku. I tak otrzymaliśmy kilkadziesiąt roślin od ZUT w Gdańsku, GZNK pomogło nam z dostawą czarnoziemu, a wszystko to przy współpracy z Radą Dzielnicy Siedlce.

Podziękowania należą się również podwórkowi Kartuska, Sowińskiego, Zagrodowa i Zakopiańska - http://www.naszepodworko.ugu.pl , które pożyczyło nam taczkę, grabie oraz łopaty.

Przez około 3 godziny rozsypaliśmy czarnoziem na skarpie pod garażami. W tym miejscu wsadziliśmy otrzymane rośliny, które na wiosnę (po remoncie podwórka) zostaną posadzone docelowo w obrysie pasów zieleni. Ponadto wysadziliśmy rośliny na skarpie przy Malczewskiego róg Wesołej. Żeby było mało, mając tylu sąsiadów zaangażowanych w jesienne porządki, sprzątnęliśmy jesienny dywan z liści. Efekty można zobaczyć w galerii - gołym okiem widać, że było warto!

W trakcie spotkania rozmawialiśmy o najbliższych robotach budowlanych, przyszłych planach rozwoju podwórka, sposobach jego zarządzania, a to wszystko przy ciepłej wspólnotowo-sąsiedzkiej herbacie.

Do zobaczenia na następnej akcji porządkowej, tym razem na wiosnę.

Link do zdjęć https://goo.gl/photos/pS2nPSvbhFm2XvVt6

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama