Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis236
mod_vvisit_counterWczoraj238
mod_vvisit_counterW tygodniu670
mod_vvisit_counterW miesiacu13200

Twoje IP: 100.28.0.143
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

PostHeaderIcon Wydarzenia

„Wabię się Kropka. Jestem szczepiona. Zabierz mnie i przytul. Mój pan pojechał na cmentarz.”

Taką informację miała doczepioną do smyczy mała Kropka, którą Straż Miejska znalazła na Zaspie. Na szczęście pieska szybko przygarnął jeden ze strażników, dzięki czemu sunia nie musiała ani chwili spędzić w schronisku.

Więcej informacji w reportażu Wojciecha Siółkowskiego: http://strazmiejska.gda.pl/blog/2016/03/03/kropka-w-kropce-historia-z-happy-endem/


Serdecznie zapraszamy :)

 

Biuro Rozwoju Gdańska zaprasza wszystkich gdańszczan na seminarium dotyczące partycypacji w pracach nad Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska, które odbędzie się 20 kwietnia 2015 roku o godz. 16:00 w budynku Europejskiego Centrum Solidarności.

Mieszkańców zapraszamy równi9eż na cykl warsztatów poświęconych rozwojowi przestrzennemu Gdańska

- 6 maja pt. "Wyzwania"

- 20 maja pt. "Wizja"

- 10 czerwca "Cele"

oraz na seminarium 24 czerwca. Więcej informacji na www.gdansk.plwww.facebook.com

 

 

 

Edukacyjno-kulturalny projekt, którego głównym organizatorem jest Fundacja "Wspólnota Gdańska", a współorganizatorem Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Gdańsku, nosi charakterystyczną nazwę Akademii Gdańskich Lwiątek, ponieważ jest skierowany do dzieci. Z założenia ma on charakter edukacyjny i ma za zadanie rozbudzić w dzieciach chęć poznawania swojego miasta oraz zainteresować je edukacją kulturalną już od najmłodszych lat. Kierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych i ich opiekunów. W ramach projektu najmłodsi uczniowie będą poznawać Gdańsk, będą odwiedzać gdańskie miejsca kulturalne oraz placówki muzealne, między innymi Dwór Artusa, Muzeum Bursztynu, Centrum Hewelianum czy Bazylikę Mariacką. Poza tymi mocno znaczącymi miejscami Gdańska, dzieci odwiedzą też bibliotekę miejską (najbliższą danej szkole), ZOO w Oliwie oraz Teatr Miniaturę, gdzie będą mogły obejrzeć przedstawienie przygotowane specjalnie dla nich. W dzisiejszych czasach, mocno zalewanych komercją i reklamą, warto zaszczepić w dzieciach - już od najmłodszych lat - chęć ukulturalniania się i odwiedzania miejsc innych niż kina i centra handlowe. Dzieci, z natury ciekawe otaczającego ich świata, z pewnością polubią wycieczki po Gdańsku i chętnie będą odwiedzały muzea oraz biblioteki.

Więcej na stronie Akademii Gdańskich Lwiątek.

 

Zrób zdjęcia – zgarnij atrakcyjne nagrody! Do wygrania między innymi cyfrowe aparaty fotograficzne.

Straż Miejska w Gdańsku zachęca uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie fotograficznym „Bezpieczeństwo na wakacjach”. Naszym głównym celem jest promowanie wśród młodych ludzi bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku.

Jeden uczestnik może przysłać do 5 zdjęć w formacie 15x21 cm. Ma na to czas do 19 września 2014 r.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 10 oraz od 11 do 16 lat. Jurorzy przede wszystkim wezmą pod uwagę: zgodność uwiecznionych obrazów z tematem konkursu, pomysłowość młodych twórców oraz artystyczne walory fotografii. Zwycięzców rywalizacji poznamy 27 września 2014 r.

Partnerami przedsięwzięcia są: Urząd Miejski w Gdańsku, PZU SA oraz Kosycarz Foto Press KFP.

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz tekst niezbędnego oświadczenia można znaleźć na stronie Straży Miejskiej w Gdańsku:

http://strazmiejska.gda.pl/blog/2014/06/23/zrob-zdjecia-i-zgarnij-nagrody/

Wojciech Siółkowski
młodszy inspektor ds. komunikacji społecznej

 

 

FanPage Multikino Polska
13 maja br. osiągnął liczbę 600 tysięcy fanów.

Z tej okazji sieć multipleksów przygotowała aplikację konkursową „Wielka Sześćsetka”, w której do wygrania jest nie inaczej jak 600 biletów do kina w całej Polsce! Zapraszamy na nasz fanpage i do gry!

https://www.facebook.com/MultikinoPolska?fref=ts


Informacja zamieszczona dzięki Pani Annie Szymanowskiej, Multikino S.A.

 

 

 

Więce informacji na www.gdanskbiega.com

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 4
Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama