Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis238
mod_vvisit_counterWczoraj278
mod_vvisit_counterW tygodniu238
mod_vvisit_counterW miesiacu7185

Twoje IP: 3.236.83.154
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

PostHeaderIcon Spotkania

Na podstawie §13 ust. 2 Statutu Dzielnicy Siedlce stanowiącego załącznik do Uchwały Nr LII/1176/14 Rady Miasta Gdańska z dnia 24 kwietnia 2014 roku w sprawie uchwalenia Statutu Dzielnicy Siedlce (Dz. Urz. Woj. Pomorskiego z 30.05.2014  r., poz. 2010 z późń. zm.) zwołuję w dniu 8 września 2015 roku (wtorek) o godz. 17:00 obrady IV sesji Rady Dzielnicy Siedlce w siedzibie Rady Dzielnicy, z następującym  porządkiem obrad:


1. Odczytanie protokołu z III sesji Rady.
2. Zaprzysiężenie na radnego dzielnicy Siedlce Pana Symeona Dąbrowskiego.
3. Dyskusja nad zmianą organizacji ruchu na ul. Kartuskiej oraz nad koniecznością ograniczenia prędkości rowerzystów wzdłuż ul. Kartuskiej (gość Roman Kietliński, gdański oficer rowerowy). 
4. Podjęcie decyzji ws. progów spowalniających na ulicach Siedlec (Skarpowa, Malczewskiego).
5. Informacja Zarządu Dzielnicy Siedlce o realizacji bieżących zadań.
6. Wolne wnioski.
7. Zakończenie obrad.

 

Karol Nawrocki

Przewodniczący Rady Dzielnicy Gdańsk – Siedlce

 

 

 

 

Ważna informacja dla osób zainteresowanych Budżetem Obywatelskim! Po raz kolejny mieszkańcy mogą mieć wpływ na swoje otoczenie, jak będzie wyglądało i co może się w nim zmienić na lepsze. Stowarzyszenie Forum Rad Dzielnic, Miasto Gdańsk, Rady Dzielnic Aniołki i Siedlce oraz Fundacja Świat Wrażliwy zapraszają mieszkańców i mieszkanki dzielnic Aniołki i Siedlce na spotkanie informacyjne poświęcone projektowi Budżetu Obywatelskiego w roku 2016, które odbędzie się w poniedziałek, 8 czerwca o godz. 18:00 w siedzibie Fundacji Świat Wrażliwy (ul. Kartuska 108/112 na Siedlcach)...

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną nowe zasady finansowania projektów dzielnicowych oraz ogólnomiejskich, jak również procedura zgłaszania projektów oraz głosowania.

Wspólnie zdiagnozujemy aktualne potrzeby infrastrukturalne i społeczne mieszkańców zainteresowanych dzielnic, a następnie opracujemy gotowy wniosek budżetowy. Spotkanie poprowadzi Ewa Lieder.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!

 


W dniu 9 czerwca 2015 roku (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się obrady III sesji Rady Dzielnicy Siedlce w siedzibie Rady Dzielnicy, z następującym  porządkiem obrad:


1. Odczytanie protokołu z II sesji Rady.
2. Podjęcie uchwały ws. wygaśnięcia mandatu radnej Justyny Jaszak.
3. Informacja Zarządu Dzielnicy Siedlce o sprawach bieżących.
4. Podjęcie uchwały ws. priorytetowych zadań do ujęcia w budżecie miasta Gdańska na rok 2016.
5. Podjęcie uchwały budżetowej na rok 2015.
6. Prezentacja funkcjonalności kalendarza Rady (Bartłomiej Cyrny).
7. Wolne wnioski.
8. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Dzielnicy Gdańsk - Siedlce

Karol Nawrocki

 

 

Dnia 9 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsza sesja Rady Dzielnicy. Zapraszamy więc wszystkich nowo wybranych Radnych Dzielnicy oraz zainteresowanych mieszkańców.

Poniżej zdjęcia z zaprzysiężenia radnych w Ratuszu Miejskim.

 

fot: Jędrzej Włodarczyk

 

Rada Dzielnicy Siedlce już po raz czwarty organizuje Siedlecką Paradę Niepodległości. To wydarzenie  cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, więc wychodząc naprzeciw, radni starają się wprowadzać coś nowego do programu. W tym roku zarówno, Gdańska Parada Niepodległości (główna), jak i Siedlecka Parada Niepodległości  są poświęcone pamięci bohaterom Powstania Warszawskiego (70-ta rocznica). Dzielnica Siedlce ma szczególny powód, żeby pamiętać o Powstaniu Warszawskim, bo w swoim obszarze posiada ulicę Powstańców Warszawskich, więc uczestnicy parady otrzymają biało-czerwone opaski z kotwicą. Siedlecka Parada Niepodległości wyróżniała się zawsze narodowymi barwami, więc prosimy mieszkańców o wyjęcie z szaf  biało-czerwonych szalików i przyjście w nich na paradę. Dla dzieci przewidziane są balony i chorągiewki. Po południu mieszkańców Siedlec zapraszamy na pokaz filmu „Seniorzy Siedlec o II RP” oraz referat okolicznościowy „Od niepodległości do niepodległości” a potem na pokazy grupy rekonstrukcyjnej Garnizon Gdańsk   „Pożegnanie króla Leszczyńskiego i pokazy potyczki wojennej z XVIII wieku”.

Andrzej Wardziak

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 8
Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama