Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis76
mod_vvisit_counterWczoraj306
mod_vvisit_counterW tygodniu1777
mod_vvisit_counterW miesiacu9553

Twoje IP: 44.192.44.30
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

PostHeaderIcon Wykup domu

Kupno mieszkania to jedna z najważniejszych i najbardziej kosztownych decyzji, jakie podejmujemu w swoim życiu. Przeważnie mieszkanie kupujemy na kredyt i spłacamy go przez wiele lat. Dlatego przed taką decyzją warto dokładnie zastanowić się co, gdzie i za ile kupujemy. Po niedostatku mieszkań w latach 80-tych i 90-tych, gdy kupowało się wszystko, cokolwiek zostało zaplanowane, nawet przed wykopaniem przysłowiowej "dziury w ziemi", po boomie zakupowym w latach 2000 - 2008, gdy banki ochoczo rozdawały kredyty na lewo i prawo, w tej chwili mamy w miarę stabilny rynek. Nowych mieszkań jest więcej niż potencjalnych nabywców, co daje nam szansę zakupu w przyzwoitej a czasem okazyjnej cenie mieszkania, o jakim marzyliśmy.

Więcej…

 
Artykuł ten jest przedrukiem z oficjalnej strony Miasta Gdańska: http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,97,12409.htmlKomunikat do mieszkańców Miasta Gdańska o potrzebie sprawdzenia zgodności ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym nieruchomości

Na podstawie art. 6 ustawy z dnia 7 września 2007 r. o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego,Prezydent Miasta Gdańska, działający jako starosta wykonujący zadania zlecone z zakresu administracji rządowej, informuje mieszkańców Miasta Gdańska - miasta na prawach powiatu - o potrzebie sprawdzenia zgodności ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym w celu uporządkowania stanu prawnego nieruchomości.

Więcej…

 

Jeżeli jesteś w trakcie procedury wykupu domu na Kolonii (lokalu komunalnego) i odwiedził Cię już rzeczoznawca wyceniając Twój dom, w przeciągu roku powinieneś mieć go już na własność. Wycena sporządzona przez rzeczoznawcę jest ważna rok od daty jej przeprowadzenia, dlatego też Miasto trzyma się terminów, jeżeli rzeczoznawca zjawia się u nas na koszt Miasta.

Więcej…

 

Jeśli złożyłeś dokumenty o wykup domu, wszystko miałeś zalegalizowane i otrzymałeś od Urzędu pismo potwierdzające złożenie w/w dokumentów i od tamtego czasu minęło minimum pół roku, to znak, że cała procedura trwa już za długo.

Więcej…

 

Aby złożyć wniosek o wykup budynku (mieszkania) komunalnego, należy skompletować następujące dokumenty:

1. wniosek o wykup danego lokalu (dostaniemy taki w Biurze Obsługi Mieszkańców na Kartuskiej, możemy go również pobrać ze strony Urzędu Miejskiego),
2. opis techniczny lokalu, wykonany przez BOM,
3. umowę najmu lokalu.

Więcej…

 


Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama