Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis78
mod_vvisit_counterWczoraj306
mod_vvisit_counterW tygodniu1779
mod_vvisit_counterW miesiacu9555

Twoje IP: 44.192.44.30
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

PostHeaderIcon Działalność i festyny

 

POLICJA DLA SENIORÓW  !

W dniu  24.09.2015   godz. 17  (czwartek)
Odbędzie się spotkanie    Policji   z VIII Komisariatu   z Seniorami  z naszej dzielnicy, 


W programie  spotkania :
a)  Bezpieczeństwo w dzielnicy
b) Uświadomienie zagrożeń  wynikających  z  ufności osób  starszych.
c) Możliwość uzyskania   odpowiedzi  na szereg    wątpliwości  związanych z bezpieczeństwem. 

Spotkanie  odbędzie się w
SIEDZIBIE STOWARZYSZENIA  „Nasze Siedlce” GDAŃSK UL KARTUSKA 197 ( SCHODY  NA SUCHANINO  ZA PAWILONEM HANDLOWYM )

Stowarzyszenie  „Nasze Siedlce”

Tel. 600040185

 

Stowarzyszenie "Nasze Siedlce" zaprasza uczestników konkursu na najładniejszy ogródek przydomowy lub balkon na wręczenie nagród, które odbędzie sie w siedzibie stowarzyszenia w dniu 24 sierpnia o godzinie 17:00. W programie wręczenie nagród, poczęstunek z grilla oraz spotkanie sąsiedzkie.

 

 


KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY BALKON
LUB PRZYDOMOWY OGRÓDEK
organizowany przez

STOWARZYSZENIE  „NASZE SIEDLCE”


Zgłoszenia  mieszkańców do konkursu są przyjmowane:
e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub  w siedzibie Stowarzyszenia  ul. Kartuska 197( budynek przy schodach na Suchanino do ul. Kurpińskiego, tel. 600 040 185) w  każdy  wtorek  i czwartek  w godzinach  16.00 do  18.30    do 30 czerwca 2015r. Chętnych do udziału w konkursie  serdecznie zapraszamy!!!Regulamin i karty  zgłoszeń w  siedzibie Stowarzyszenia „Nasze Siedlce” oraz do pobrania - formularz zgłoszeniowy oraz regulamin.

 

Stowarzyszenie "Nasze Siedlce" zaprasza mieszkańców na organizowany przez klub Efekt kurs języka niemieckiego. Zapisy każdy wtorek i czwartek w siedzibie stowarzyszenia w godz. 17-19, spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek 26 maja. Kurs jest bezpłatny. Zapraszamy.

 

 


Stowarzyszenie "Nasze Siedlce" organizuje Festyn pod hasłem :TWÓJ PRZYJACIEL PIES"

w programie festynu konkursy z nagrodami dla całych rodzin dla dzieci i czworonożnych pupili:
Można skosztować grochówki od Radnego Piotra Dzika i przy muzyce mile spędzić czas. W czasie festynu organizujemy WYPRZEDAŻ GARAŻOWĄ każdy może sprzedać już nieprzydatne rzeczy jak książki, płyty, gry, ubrania lub kupić coś interesującego.
Festyn odbędzie się w sobotę 08.09.2012. u zbiegu ulic Ciasnej i Kartuskiej w godzinach od 12 00 do 17.00
SERDECZNIE Z A P R A S Z A M Y
Lucyna Karczewska

 

Przedstawiamy fotorelację z "Dni Sąsiada", które odbyły się w dniu 19 maja 2012 roku. Jest to już od wielu lat corocznie organizowana przez Stowarzyszenie Nasze Siedlce impreza.

 

 

 

 

Więcej…

 

Stowarzyszenie „Nasze Siedlce” ogłasza Konkurs Fotograficzny "SIEDLCE W OBIEKTYWIE”

Przedmiotem fotografii powinny być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca  „Dzielnicy Siedlce”

Każdy z autorów może nadesłać do 5 fotografii, fotografie należy również przesłać w wersji elektronicznej na płytce . Stare fotografie, ilość bez ograniczenia - po wykorzystaniu zostaną zwrócone adresatowi. Technika wykonania prac jest dowolna.

Konkurs  jest adresowany  do wszystkich fotografujących (z wyjątkiem osób zawodowo zajmujących się fotografią) w czterech kategoriach wiekowych :

I) szkoły podstawowe

II) gimnazja

III) szkoły średnie i dorośli

IV) stare fotografie Siedlec   „ Zdjęcia  z szuflady”

Prace  należy nadsyłać od 20.04.2012r.  25.05.2012r.   Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  11.06.2012
Informacje   oraz regulamin  konkursu można otrzymać  siedzibie Stowarzyszenia  ul. Kartuska 197/2  (barak przy schodach  na Suchanino   do  ul. Kurpińskiego)  we wtorki i czwartki w godz. 16.00 – 19.00.    lub  po przesłaniu zapytania na naszą pocztę e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   prześlemy  informacje i regulamin, który również jest dostępny TUTAJ . Informacje również pod numerami tel. 58 3063745     kom. 600040185

Zapraszamy do udziału w konkursie.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2
Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama