Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis725
mod_vvisit_counterWczoraj776
mod_vvisit_counterW tygodniu1501
mod_vvisit_counterW miesiacu14999

Twoje IP: 34.239.151.124
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

PostHeaderIcon Polecamy - odradzamy

 


Słyszeliście zapewne o akcji "testuj smartfona" ? Myślę, że natrafiliście na reklamy w telewizji, w Internecie lub w prasie, pewnie wielu z Was miało okazję ów smartfon testować. Chodzi konkretnie o smartfon Huawei, który to operator Play wypożycza za darmo na 14 dni. Po tym czasie trzeba sprzęt zwrócić. Zarejestrować się można na stronie http://testujsmartfona.pl/ . W trakcie rejestracji odpowiadamy na kilka pytań, a po 48 godzinach otrzymujemy odpowiedź od operatora, czy zakwalifikowaliśmy się do programu, czy też nie. Z tego, co wiem, mało kto się do programu nie łapie. Potem otrzymujemy informację, kiedy będziemy mogli odebrać swój telefon do testów (na ogół jest to około miesiąca) i wybieramy sobie dogodny dla nas punkt odbioru.

Więcej…

 

Kilka tygodni temu, podczas naszej wizyty w tamtych stronach, odwiedziliśmy Zagrodę Kociewską, a warto o niej tu wspomnieć z kilku co najmniej powodów.


Przede wszystkim trzeba przyznać, że właściciel tego miejsca zrobił naprawdę coś z niczego, miał oryginalny, świetny pomysł na dobry interes, na ciekawe miejsce i nie zabrakło mu inwencji na jego realizację. Bo też tu, w Zagrodzie możemy spędzić z rodziną nie tylko cały dzień, ale również możemy zatrzymać się na odpoczynek i obiad w drodze gdzieś dalej.

Więcej…

 

Jakiś czas temu natknęłam się w Internecie na wypowiedź jednego forumowicza. Pisał o salonie Kodaka w warszawskim C.H. Klif, w którym kupił kartę pamięci do aparatu. Niestety karta okazała się nie działać, więc w ramach gwarancji kartę wymienił. Niestety również ta druga nie działała, ale karty już nie wymieniono ze względu na to, iż pracownik stwierdził, że nie jest to oryginalna karta pamięci - mimo, że została kupiono u nich.

Więcej…

 

Odwiedziliśmy dziś całą rodziną sklep CCC mieszczący się w galerii handlowej Carrefour na Morenie. Naszym zamiarem był zakup butów dla dziecka. Jako że dziecko jest małe, jechało w wózku. Niestety po wejściu do sklepu okazało się, że buty dla dzieci znajdują się na końcu sklepu, a w jego środku regały są tak poustawiane, że przejazd wózka jest niemożliwy.

Więcej…

 


Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama