Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis301
mod_vvisit_counterWczoraj238
mod_vvisit_counterW tygodniu1094
mod_vvisit_counterW miesiacu13265

Twoje IP: 100.28.0.143
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

Bartłomiej Cyrny

Aby przybliżyć wszystkim moją osobę, wybrane aspekty z życia osobistego i zawodowego, chciałem przedstawić się bliżej w kilku zdaniach. Nazywam się Bartłomiej Cyrny, urodziłem się w 1977 roku w Gdańsku, mieszkałem wraz z rodzicami i siostrą na Starym Mieście. Wchodząc w dorosłe życie, przez krótki okres czasu mieszkałem we Wrzeszczu, aby w 2003 roku przeprowadzić się na Siedlce, gdzie mieszkam do dzisiaj. Tutaj założyłem rodzinę, ożeniłem się w 2004 roku z moją kochaną żoną Agnieszką, w 2005roku na świat przyszedł nasz pierwszy syn Kamil. Po pięciu latach nasza rodzina powiększyła się o drugiego syna Kacpra...

Edukacja:

W 1996 roku ukończyłem zdaną maturą VIII Liceum Ogólnokształcące im KEN w Gdańsku (na Siedlcach), po dwóch latach ukończyłem Policealne Zawodowe Studium Informatyki z tytułem technika informatyka. W 2001 roku obroniłem tytuł licencjacki na Uniwersytecie Gdańskim - Wydział Zarządzania - kierunek: Informatyka i ekonometria. Dwa lata później obroniłem na tym samym wydziale i kierunku tytuł magistra. W latach 2007-2008 ukończyłem studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

 


Praca zawodowa:

Po ukończeniu liceum, dalszą edukację odbywałem w trybie zaocznym. Tym samym aby usamodzielnić się i zdobyć środki na utrzymanie oraz naukę, podejmowałem pracę w różnych firmach. Pracowałem miedzy innymi jako kelner w kawiarni, kasjer na stacji benzynowej oraz sprzedawca ubezpieczeń w salonie samochodowym. Przez kilka lat prowadziłem również własną działalność gospodarczą w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Od 2006 roku pracuję jako informatyk w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Zainteresowania:

Moją pasją jest szeroko pojęta elektronika, począwszy od komputerów, poprzez sprzęt RTV, a kończąc na urządzeniach mobilnych typu smartfony czy tablety. Nic tak nie uspokaja mnie jak harmonia i piękno mojego akwarium. Lubię dobre kino i muzykę z gatunku pop, rock i soul. Angażowanie się w akcje społeczne, zwłaszcza w skali mikro, sprawia mi wiele satysfakcji i radości. Jeden nazwie to "programem wyborczym", inny planem działania, ja postanowiłem określić po prostu moje cele, które chciałbym realizować jako Radny dzielnicy. Nie mogę nikomu niczego obiecać, zagwarantować że coś "załatwię", mogę na pewno zapewnić, że będę zawsze otwarty na głosy mieszkańców Siedlec i w miarę możliwości i kompetencji Rady - godnie reprezentować interesy dzielnicy i wszystkich mieszkańców. Jako pracownik instytucji samorządowej w skali makro (urząd marszałkowski) postaram się
przenieść swoje doświadczenia do skali mikro, której najlepszym przykładem jest właśnie Rada dzielnicy...

W głównej mierze swoje działania jako Radny dzielnicy chciałbym poświęcić następującym działaniom:

- Rewitalizacja podwórek - w ten temat zaangażowany jestem już od kilku lat, gdzie razem z grupą innych mieszkańców naszego podwórka, staramy się z wieloma sukcesami poprawić nasze wspólne otoczenie. Chciałbym przenieść nasze doświadczenia oraz pozytywną energię na innych mieszkańców naszej dzielnicy, pokazać że z niewielkim nakładem finansowym oraz dużym zaangażowaniem można naprawdę wiele. Podwórko nie musi być miejscem gdzie swoje potrzeby załatwiają tylko nasi pupile, a spotkanie z sąsiadem możliwe jest tylko przy okazji wyrzucania śmieci. Chciałbym przekonać wszystkich, że podwórko może być miejscem zabawy dla najmłodszych oraz odpoczynku dla nieco starszych. Zapraszam do zapoznania się z działaniami na naszym podwórku, więcej na: www.NaszePodworko.ugu.pl

- Dom sąsiedzki - pomysł stworzenia wspólnego miejsca dla mieszkańców naszej dzielnicy pojawił się już jakiś czas temu, ma wielu entuzjastów i spotkał się z pozytywnym odbiorem władz miasta podczas spotkań oraz prowadzonej korespondencji. Mocno kibicuję pomysłowi stworzenia takiego miejsca w dawnej bibliotece przy ulicy Zakopiańskiej, wiem że działania w tym temacie zostały już podjęte i na pewno będę ten temat dalej monitował. Mam również kilka pomysłów na zagospodarowanie miejsca oraz czasu dla juniorów oraz seniorów w domu sąsiedzkim, między innymi w zakresie informatycznym.

- Czystość - czyste miasto, zadbana dzielnica, schludne podwórka - to marzenie zapewne nie tylko moje ale i wielu mieszkańców Gdańska, zawsze będę głośno postulował aby przestrzeń publiczna była przyjazna, a nie odstraszała swoim wyglądem. Należy pilnować władze miasta aby spełniały swoje obowiązki w zakresie czystości, trzeba jednak również edukować mieszkańców w zakresie dbania o własne otoczenie. Śmiecenie wokół siebie, niesprzątanie po swoich podopiecznych to tematy, które pomimo poprawy sytuacji - dalej wymagają nagłaśniania. Chciałbym aby tzw. "ustawa śmieciowa" mogła być realizowana zgodnie z jej zapisami, czego nie można cały czas powiedzieć o wszystkich miejscach naszej dzielnicy. Będę postulował o możliwość ustawowej możliwości segregacji śmieci dla wszystkich mieszkańców Siedlec.

- Bezpieczeństwo - kwestie poczucia spokoju oraz bezpieczeństwa mieszkańców naszej dzielnicy są jednymi z priorytetów moich przyszłych działań. Możliwość bezstresowego spędzania czasu wolnego na terenie naszej dzielnicy, bezpieczny ruch pojazdów zmechanizowanych oraz bezkolizyjna rekreacja rowerowa, to tematy, którym chcę poświęcić mój czas podczas działań w ramach Rady dzielnicy. W celu zapewnieniawiększego bezpieczeństwa zamierzam wnioskować o kolejne progi zwalniające w newralgicznych miejscach, zarówno na ulicach jak i drogach rowerowych.

 

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama