Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis199
mod_vvisit_counterWczoraj809
mod_vvisit_counterW tygodniu1124
mod_vvisit_counterW miesiacu8511

Twoje IP: 3.237.34.21
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

Szanowni Państwo

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku informuje, że w związku z rozpoczętym sezonem jesiennym przesyła informacje o sposobie gromadzenie liści i ich odbiorze przez firmy wywozowe.

Odbiór odpadów z zabudowy jednorodzinnej.
Liście należy zbierać do pojemników na odpady mokre. W przypadku zebrania większej ilości, liście należy zebrać do worków i postawić przy pojemniku na odpady mokre.

Odbiór odpadów z zabudowy wielorodzinnej.
Liście należy zbierać do worków i ustawić przy PGO, prosimy o zgłaszanie takich miejsc do firm wywozowych (najlepiej drogą e-mailową), a w przypadku dużej ilości zebranych liści, należy złożyć zapotrzebowanie na podstawienie kontenera na odbiór liści do firm wywozowych na 7 dni przed planowanym podstawieniem kontenerów.  Właściciel nieruchomości zobowiązany jest we własnym zakresie załadować liście do kontenera. Odbiór odpadów  nastąpi w ciągu 48 godzin od podstawienia kontenera.

Jednocześnie informujemy,  że podrzucanie worków z liśćmi w miejsca dostępne publicznie, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, będzie traktowane jako zanieczyszczanie lub zaśmiecenie i  podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.
Podstawa prawna Art. 145 Kodeksu Wykroczeń.


Kontakt do firm wywozowych:
1) PRSP S.A.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 58 309-00-00 wew. 333,
2) Remondis Sp. z o.o.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 58 782-28-70.

Z upoważnienia Kierownika Działu Gospodarki Odpadami Komunalnymi ZDiZ w Gdańsku

Grzegorz Siciński

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama