Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis343
mod_vvisit_counterWczoraj238
mod_vvisit_counterW tygodniu1136
mod_vvisit_counterW miesiacu13307

Twoje IP: 100.28.0.143
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

Odwiedziliśmy dziś całą rodziną sklep CCC mieszczący się w galerii handlowej Carrefour na Morenie. Naszym zamiarem był zakup butów dla dziecka. Jako że dziecko jest małe, jechało w wózku. Niestety po wejściu do sklepu okazało się, że buty dla dzieci znajdują się na końcu sklepu, a w jego środku regały są tak poustawiane, że przejazd wózka jest niemożliwy. Po kilku kursach z butami pomiędzy półkami a dzieckiem, doszliśmy do wniosku, że coś chyba jest nie tak. Przechodzącą akurat kierowniczkę sklepu zapytałem, dlaczego regały są tak poustawiane, że nie można do nich dojechać. W odpowiedzi usłyszałem, że mogę sobie wózek zostawić przed sklepem i zanieść dziecko do regałów, a jak mi się nie podoba, to mogę się obrazić na ten sklep, i tak w ogóle na wszystkie w okolicy... Powiem szczerze, że w najśmielszych wizjach takiej odpowiedzi na tak zdane pytanie się nie spodziewaliśmy. Jako że nie mieliśmy zamiaru zostawiać wózka przed sklepem ani biegać z każdą parą butów do przymiarki, opuściliśmy sklep. A że na sklep konkurencji - czyli Deichmann - w najbliższej okolicy nie jesteśmy "obrażeni", zrobiliśmy tam bezproblemowe, dobre i w miarę tanie zakupy. Do tego obsługa była przemiła, sympatyczna i życzliwa. Do tego sklep przestronny, a w dziale dziecięcym wygodne siedziska i kolorowa bajka Disneya - podczas przymiarek córka nie była ani zmęczona, ani znudzona.

Jeśli chodzi o wybór i ceny, być może CCC jest w miarę atrakcyjne, jednak obsługa i układ sklepu, wynikający być może z odgórnego zarządzania, jest poniżej wszelkiej krytyki. Jeśli więc macie małe dziecko, które jeździ w wózku, a chcecie uniknąć udziwnień i problemów przy zakupach, to radzimy szerokim łukiem omijać sklep CCC w centrum Carrefour na Morenie.

W tym sklepie nie jesteście mile widziani.

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama