Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis341
mod_vvisit_counterWczoraj238
mod_vvisit_counterW tygodniu1134
mod_vvisit_counterW miesiacu13305

Twoje IP: 100.28.0.143
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

27 czerwca odbyła się III sesja Rady Osiedla Siedlce. Uchwalono m.in. opinię w sprawie likwidowanego Zespołu Szkół Budowlano Architektonicznych na ul. Powstańców Warszawskich, propozycję usytuowania nowego przystanku autobusowego przy ul. Kartuskiej oraz, co najważniejsze, uchwałę o przeznaczeniu środków finansowych, czyli po prostu nasz budżet dzielnicowy.

Nie jest to oczywiście budżet finalny i będzie najpewniej wielokrotnie modyfikowany w nadchodzących miesiącach, również za sprawą Waszych opinii i sugestii. Radni wyrazili silne postanowienie spożytkowania większości dostępnych środków (38 tys 200zł za 8 miesięcy w roku 2011) na aktywizację mieszkańców i sprawy społeczne. Przed i po sesji dyskutowano również o przyszłej siedzibie Rady Osiedla. W ostatnich tygodniach reprezentanci dzielnicy prowadzili w tej sprawie liczne rozmowy z urzędnikami z Wydziału Kadr i Organizacji i wydaje się, że termin przyznania siedziby zbliża się nieuchronnie. Możliwość wykorzystania przyszłego lokalu w roli lokalnego centrum społecznego (a nie tylko w postaci kolejnego pomieszczenia urzędowego), zależy w dużym stopniu od powierzchni, lokalizacji i stanu technicznego. Trzymajmy kciuki. Zapraszamy również do zapoznania się z uchwałami oraz protokołem z III sesji Rady Siedlce, które znajdują się w załącznikach.

 

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama