Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis8
mod_vvisit_counterWczoraj572
mod_vvisit_counterW tygodniu2976
mod_vvisit_counterW miesiacu9923

Twoje IP: 44.221.73.157
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

W ostatnich dniach października na Siedlcach miał miejsce pierwszy etap konsultacji społecznych w związku z opracowywaną przez Referat Estetyzacji Miasta Koncepcją operacyjną rewaloryzacji i modernizacji elewacji w rejonie ulic Kartuskiej, Malczewskiego i Zakopiańskiej w Gdańsku. Opracowanie ma na celu pomoc w koordynacji przeprowadzanych termomodernizacji pod kątem kolorystyki i kompozycji elewacji a także odtwarzania detalu architektonicznego, a jest wynikiem podjętej w połowie roku współpracy Referatu Estetyzacji Miasta z Radą Osiedla Siedlce. Na czterech spotkaniach z mieszkańcami, które odbywały się według wydzielonych wcześniej jednostek, przybyłe osoby zgodnie zaakceptowały propozycje przedstawione przez urzędników. Kolejne, ostatnie już spotkania poprzedzające proces wdrożeniowy, planowane są jeszcze w tym roku.

Michał Szymański - kierownik referatu ds. estetyzacji Miasta Gdańska


Przygotowana przez Referat Estetyzacji Miasta koncepcja,jest odpowiedzią na uzgodnienia przyjęte na majowym spotkaniu. Jeżeli zostanie zaakceptowana przez mieszkańców, może znacząco wpłynąć na podniesienie estetyki ulicy Kartuskiej i Zakopiańskiej. Uważam, że opracowanie jest interesujące,porządkuje przestrzeń publiczną, daje wskazówki do tworzenia projektów przyszłych elewacji.

Brygida Banaszak - Wiceprzewodnicząca Rady Osiedla Siedlce

Fot. archiwum 2009

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama