Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis532
mod_vvisit_counterWczoraj501
mod_vvisit_counterW tygodniu3206
mod_vvisit_counterW miesiacu9875

Twoje IP: 44.221.73.157
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

20 lutego odbyły się  obrady XII sesji Rady Osiedla. W porządku spotkania znalazły się m.in. sprawa zagospodarowania parku na ul. Wyczółkowskiego oraz opinia w sprawie przystąpienia do długo oczekiwanego planu zagospodarowania ul. Kolonii Zręby. W pierwszym punkcie obrad sprawie radni podjęli decyzje - odpowiedz na zapytanie Wydziału Programów Rozwojowych, która w założeniu ma pogodzić mieszkańców zwaśnionych w sprawie kształtu rewitalizacji parku planowanej w ramach Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych, a jednocześnie wspierać pozytywne zmiany na tym terenie. Treść uchwały wraz z obszernym uzasadnieniem powinny wyjaśnić sprawę dokładniej. Więcej o dyskusji wokół parku  można przeczytać TUTAJ .

W kwestii planu zagospodarowania Kolonii Zręby, chciałoby sie powiedzieć - czas najwyższy! Dotychczasowy plan jest w wielu miejscach niezgodny z oczekiwaniami mieszkańców, a czasem nie trzeba wielkich zmian, aby stał się bardziej przyjazny. To miejmy nadzieję pierwsza ale nie ostatnia korekta planu uchwalonego ponad 10 lat temu.

Po wielu miesiącach konsultacji zdecydowano się również na ostateczną wersję loga, które będzie od tej pory symbolem Rady Osiedla Siedlce. Na koniec wprowadzono drobne poprawki do budżetu, które również są dostępne na tej stronie (wraz z uchwałą o przeznaczeniu środków finansowych z poprzedniej sesji). Rada postanowiła wydatkować swoje środki etapami, a jednocześnie panuje konsensus co do konieczności spożytkowania ok 2/5 środków na cele inwestycyjne - małą architekturę, drobne naprawy.

 

 

Fotorelacja z obrad Rady:

fot: Przemysław Giers

Uchwały

 

 

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama