Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis129
mod_vvisit_counterWczoraj93
mod_vvisit_counterW tygodniu678
mod_vvisit_counterW miesiacu222

Twoje IP: 3.238.111.130
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

Nagrody "Jestem solidarny" po raz pierwszy rozdane na Siedlcach. W tym roku odznaczonych zostanie 9 społeczników z naszej dzielnicy. Nagrody zostały przyznane przez kapitułę złożoną z pracowników Europejskiego Centrum Solidarności oraz radnych osiedla Siedlce. Zgłoszenia do nagrody przesyłać mogli wszyscy mieszkańcy naszej dzielnicy. Oficjalne odznaczenie laureatów odbędzie się w najbliższą niedzielę (23 wrzesnia) podczas festynu "Zrozumieć sierpień", około godziny 18.30 na scenie przy Gimnazjum nr 2 przy ul. Kartuskiej. 

Wśród laureatów znaleźć można wiele ciekawych i często zupełnie do dziś anonimowych osób. Nasza dzielnica po raz kolejny ma się czym pochwalić. Tym razem chwalimy się tym co najcenniejsze - ludźmi żyjącymi obok nas i reazlizującymi bezinteresownie ideały solidarnosci społecznej. Warto przyjrzeć się ich sylwetkom i postawić je za wzór dla dzisiejszych i przyszłych pokoleń działaczy społecznych oraz samorządowych. Szanowni Państwo - dziękujemy Wam za to, że nie jesteście obojętni na drugiego człowieka i zawsze można na Was liczyć.

 

 


Laureaci "Jestem Solidarny" Siedlce 2012 (skrócony zapis uzasadnienia wniosków)

Irena Bothe odznaczona za wieloletnią, bezinteresowną pracę na rzecz "Caritas" przy parafii św. Franciszka z Asyżu na gdańskich Siedlcach.

Przemysław Giers odznaczony za bezinteresowne wsparcie inicjatywy powstania Rady Osiedla Siedlce oraz za społeczne prace dokumentacyjne (fotograficzne) na rzecz dzielnicy Siedlce.

Teresa Kapińska odznaczona za działalność na rzecz stowarzyszenia "Nasze Siedlce", w tym m.in. za wydawanie żywności i odzieży osobom potrzebującym oraz za organizowanie "Mikołajek" dla dzieci.

Teresa Karpiej odznaczona za całokształ wieloletniej działalności społecznej na rzecz dzielnicy Siedlce, w szczególności za ogromny wysiłek włożony w rozwój kultury fizycznej na Siedlcach.

Teresa Konieczna odznaczona za działalność na rzecz stowarzyszenia "Nasze Siedlce", w tym m.in. za wydawanie żywności i odzieży osobom potrzebującym oraz za organizowanie "Mikołajek" dla dzieci.

Jarosław Kujawski oraz Jacek Winiarski odznaczeni za całokształt dwudziestoletniej działalności na rzecz kultury fizycznej w ramach stowarzyszenia sportowego EX SIEDLCE. 

Andrzej Ordak odznaczony za bezinteresowne i regularne wsparcie Rady Osiedla Siedlce
oraz wielu inicjatyw organizowanych przez stowarzyszenia "Nasze Siedlce" i "Towarzystwo Przyjaciół Sportu".

Marek Panasiuk odznaczony za całokształt działalności społecznej i samorządowej na rzecz NSZZ "Solidarność" (1980-2012) oraz bezinteresowne wsparcie inicjatywy powstania Rady Osiedla Siedlce. 

Karol Nawrocki

 

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama