Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis539
mod_vvisit_counterWczoraj501
mod_vvisit_counterW tygodniu3213
mod_vvisit_counterW miesiacu9882

Twoje IP: 44.221.73.157
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

Tomasz Wandzel, mieszkający na stałe w Prabutach, a zawodowo związany z Trójmiastem, znalazł się w gronie osób nominowanych do tytułu "Człowiek bez barier 2012".

"Człowiek bez barier" to ogólnopolska akcja mająca na celu  promocję osób z niepełnosprawnością, których społeczna aktywność, zaangażowanie oraz postawa, są przykładem dla innych i motywacją do przełamywania barier w życiu codziennym.

W konkursie nagradzane są osoby, które mimo niepełnosprawności, odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach życia zawodowego i społecznego, są przedsiębiorczy, biorą los we własne ręce, pokonują bariery i stają się dzięki temu wzorami postępowania dla innych, także dla pełnosprawnych.

W dziewięciu dotychczasowych konkursach nagrodzono 46 osób o różnych typach niepełnosprawności: z urazami kręgosłupa, z postępującym zanikiem mięśni, bez rąk, z niepełnosprawnością intelektualną, niewidome, a także głuchoniewidome. Każda z tych osób przełamuje stereotypy dotyczące niepełnosprawności, pokazując
swoją postawą i działaniem, że niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem.

Nominowany Tomasz Wandzel mieszka w Prabutach, gdzie jest również niezależnym radnym  Rady Miejskiej Miasta i Gminy Prabuty. Na koncie ma wiele nagród w konkursach literackich oraz dwie wydane książki, jest pasjonatem gór.

Więcej o kandydacie można dowiedzieć się na stronie: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/117662
Tam też można oddać swój głos.
Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama