Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Komentarze obelżywe, wulgarne oraz obraźliwe, będą usuwane.

Jeśli życzą sobie Państwo odpowiedzi na jakikolwiek komentarz drogą elektroniczną, wymagane jest podanie istniejącego adresu e-mail.

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzis85
mod_vvisit_counterWczoraj809
mod_vvisit_counterW tygodniu1010
mod_vvisit_counterW miesiacu8397

Twoje IP: 3.237.34.21
 , 
Copywrite
© Siedlce 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG
Po Gdańsku poruszam się głównie:
 

Mówi się - do trzech razy sztuka i to powiedzenie sprawdza się w przypadku naszej dzielnicy. Nie udało się kilka lat temu, raz i drugi, udało się trzeci raz -  we wczorajszych wyborach przekroczyliśmy magiczny próg 5 procent oddanych głosów. Tym samym mieszkańcy Siedlec wybrali swoją Radę Osiedla. Frekwencja 9.88 nie zaspokaja może naszych ambicji, ale najważniejsze, że poczyniliśmy pierwszy krok ku dzielnicy prawdziwie obywatelskiej. Obdarzyliście nas sporym kredytem zaufania, a my obiecujemy wykonywać nasze obowiązki  wsłuchując się zawsze w wasz głos - w zgodzie z naszym hasłem - Wy mówicie, my działamy. Zamierzamy działać z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy nasze serdeczne podziękowania do wszystkich tych, którzy wzięli udział w niedzielnych wyborach, do wszystkich kandydatów, za odważenie się na start, a tym samym dołożenie swojej cegiełki do ogólnego sukcesu Siedlec, do mieszkańców i społeczników zaangażowanych w zbieranie podpisów i proboszczów lokalnych parafii wspierających od samego początku projekt powołania rady. Bez waszego wsparcia nie świętowalibyśmy teraz naszego wspólnego sukcesu. Gratulujemy również kandydatom którzy uzyskali mandat radnego i liczymy na owocną współpracę. Przed naszą dzielnicą duże wyzwania, ale też spora szansa. Zabieramy się do pracy już od dziś!

 

Z podziękowaniami

Grupa Inicjatywna powstania Rady Osiedla Siedlce

Siedlce na Facebooku
Pogoda w Gdańsku
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.
You have entered an nonexistent WOEID. You must go to Yahoo Weather Channel and search your Location by name or zip code. At the end of the browser link you will find the WOEID code that you need to add to the admin section of the module.

SiedlceGdaPl to potomek lokalnego portalu  kolonia.gda.pl, na który serdecznie zapraszamy.

Reklama